LGG2D152MELB40
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGG2D152MELB40
LGG2D152MELB40 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGG2D152MELB40, 1500 µF kapasitansına ve 200V rated voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, yüksek frekansta 3.855 A ve düşük frekansta 2.57 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj türü ile güç kaynakları, filtering uygulamaları ve düşük frekanslı devreler başta olmak üzere pek çok elektronik sistemde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.855 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.57 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V