LGG2C681MELA25
CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGG2C681MELA
LGG2C681MELA25 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGG2C681MELA25, 680 µF kapasitansa ve 160V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile tasarlanmış olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu bileşen, 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömrü garantilemektedir. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, 50 kHz'de 2.55 A ve 120 Hz'de 1.7 A ripple akımı yönetebilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve çeşitli consumer elektronik ürünlerinde filtering ve energy storage uygulamalarında tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.55 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V