LGG2C561MELZ25
CAP ALUM 560UF 20% 160V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGG2C561MELZ25
LGG2C561MELZ25 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGG2C561MELZ25, 560 µF kapasitanslı, 160 V nominal voltaj ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığında stabilitesi ile bilinir. 2000 saat ömür ömrü 105°C'de ve ±20% tolerans aralığı, genel amaçlı uygulamalarda güvenilir performans sağlar. High frequency ripple current kapasitesi 2.1 A @ 50 kHz, low frequency ripple current kapasitesi ise 1.4 A @ 120 Hz'dir. Power supply devre, filtering uygulamaları ve diğer genel elektrik devrelerine uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V