LGG2C222MELC35
CAP ALUM 2200UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGG2C222MELC35
LGG2C222MELC35 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGG2C222MELC35, 2200 µF kapasitansı ve 160 V rated voltajı ile radial, snap-in kasa tipinde bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi ile endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtre devrelerinde kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile sunulan komponent, 50 kHz'de 4.35 A ve 120 Hz'de 2.9 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.35 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V