LGG2C152MELB35
CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGG2C152MELB35
LGG2C152MELB35 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGG2C152MELB35, 1500 µF kapasitanslı 160V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında stabil performans sunar. 2000 saatlik ömür @ 105°C ile güç kaynakları, ses sistemleri, invertörler ve endüstriyel kontrol devreleri gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 50 kHz'de 3.75 A ve 120 Hz'de 2.5 A ripple akım kapasitesi ile düşük ve yüksek frekans uygulamalarında etkin olarak çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.75 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V