LGG2C102MELB25
CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGG2C102MELB25
LGG2C102MELB25 Hakkında
Nichicon LGG2C102MELB25, 1000µF kapasiteli, 160V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket tipi ile through-hole montajına uygun olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür garantisi (105°C'de) sunar. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 3.3A ripple current kapasitesi (50 kHz) ile yüksek frekanslı uygulamalarda, 2.2A ripple current kapasitesi (120 Hz) ile düşük frekanslı uygulamalarda kullanılır. Genel amaçlı güç kaynakları, audio amplifikatörler, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V