LGG2C102MELA35
CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGG2C102MELA35
LGG2C102MELA35 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGG2C102MELA35, 1000µF kapasitansına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 50 kHz'de 3.3A ve 120 Hz'de 2.2A ripple akımı taşıyabilir. Through-hole montajı destekleyen bu kondansatör, ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, invertörler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V