LDQ2G680MERYGA
CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LDQ2G680MERYGA
LDQ2G680MERYGA Hakkında
Nichicon LDQ2G680MERYGA, 68 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans ve radial can pakete sahiptir. Düşük frekansta 560 mA, yüksek frekansta (50 kHz) 800.8 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 800.8 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 560 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V