LDQ2G331MERAGA
CAP ALUM 330UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LDQ2G331MERAGA
LDQ2G331MERAGA Hakkında
Nichicon LDQ2G331MERAGA, 330 µF kapasitanslı, 400 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına uygun, genel amaçlı elektronik uygulamalarda, power supply devreleri, filtreleme ve enerji depolama işlemlerinde yaygın olarak kullanılır. 2000 saat ömür değeri 105°C'de garantilidir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 50 kHz'de 2.06 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.0592 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V