LDQ2G271MERAGA
CAP ALUM 270UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LDQ2G271MERAGA
LDQ2G271MERAGA Hakkında
Nichicon LDQ2G271MERAGA, 270 µF kapasitanslı 400V radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 105°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, 50 kHz'de 1.7446 A ve 120 Hz'de 1.22 A ripple akımına karşı dayanıklıdır. -25°C ile 105°C arasında çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7446 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V