LDQ2G221MERAGA
CAP ALUM 220UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LDQ2G221MERAGA
LDQ2G221MERAGA Hakkında
Nichicon LDQ2G221MERAGA, 220 µF kapasitansına ve 400 V nominal gerilime sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt olarak lehimlenebilir. -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 50 kHz'de 1.573 A ve 120 Hz'de 1.1 A ripple akım taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolamada kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.573 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V