LDQ2G181MERZGA
CAP ALUM 180UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LDQ2G181MERZGA
LDQ2G181MERZGA Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LDQ2G181MERZGA, 180 µF kapasitansa ve 400V nominal voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilir. Geniş çalışma sıcaklık aralığında (-25°C ile 105°C arası) güvenilir performans sunar ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile belirtilen değerinde 180 µF kapasitans sağlar. 50 kHz'de 1.3585 A ve 120 Hz'de 950 mA ripple akımı özelliğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3585 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 950 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V