LDQ2G181MERYGA
CAP ALUM 180UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LDQ2G181MERYGA
LDQ2G181MERYGA Hakkında
Nichicon LDQ2G181MERYGA, 180 µF kapasitesinde ve 400V nominal voltajda çalışan radyal kuruluşlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömrü 105°C'de sağlar. -25°C ile 105°C arasında güvenli çalışma aralığına sahiptir. 50 kHz'de 1.3585 A ripple akımı ve 120 Hz'de 950 mA ripple akımı yeteneğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. Through hole montajı ile PCB'lere doğrudan entegre edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3585 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 950 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V