LDQ2G151MERZGA
CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LDQ2G151MERZGA
LDQ2G151MERZGA Hakkında
Nichicon LDQ2G151MERZGA, 150µF kapasitans değerine sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 50 kHz'de 1.2584 A, 120 Hz'de 880 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2584 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 880 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V