LDQ2G101MERYGA
CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LDQ2G101
LDQ2G101MERYGA Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LDQ2G101MERYGA, 100 µF kapasitansı ve 400 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür sağlar. ±20% tolerans ile yer kaplayan güç kaynakları, filtre devreleri, timing uygulamaları ve AC/DC konvertörlerde yaygın olarak kullanılır. 50 kHz'de 1.001 A ve 120 Hz'de 700 mA ripple akım kapasitesi mevcuttur. Radial, Can tipinde paketleme ile through-hole montajına uygun bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.001 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 700 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V