LDQ2D821MERZGA
CAP ALUM 820UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LDQ2D821MERZGA
LDQ2D821MERZGA Hakkında
LDQ2D821MERZGA, Nichicon tarafından üretilen 820 µF kapasiteli, 200V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleranslı bu kondansatör, 50 kHz'de 3.06 A, 120 Hz'de 2.04 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel devrelerde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.06 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V