LDQ2D681MERZGA
CAP ALUM 680UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LDQ2D681MERZGA
LDQ2D681MERZGA Hakkında
Nichicon LDQ2D681MERZGA, 680 µF kapasiteli 200V nominal voltaj ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransla üretilen bu kondansatör, 50 kHz'de 2.67A ve 120 Hz'de 1.78A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.67 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V