LDQ2D391MERYGA
CAP ALUM 390UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LDQ2D391MERYGA
LDQ2D391MERYGA Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LDQ2D391MERYGA, 390 µF kapasitans değerine ve 200V nominal voltajına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılır. ±20% tolerans ve -40°C ile +105°C arasında çalışabilme yeteneğine sahip olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri, motor kontrol devreleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır. 2000 saatlik ömür süresi 105°C sıcaklıkta garanti edilir. 50 kHz'de 1.965 A ve 120 Hz'de 1.31 A ripple akım kapasitelerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.965 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.31 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V