LDM2G331MERAGA
CAP ALUM 330UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LDM2G331MERAGA
LDM2G331MERAGA Hakkında
Nichicon LDM2G331MERAGA, 330 µF kapasitanslı radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 85°C'de 2000 saat ömür ek uygulamalarda kullanılmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan monte edilebilir. 50 kHz'de 2.717 A ripple current handling kapasitesi sayesinde yüksek frekans uygulamalarında güvenilir performans sağlar. -25°C ile +85°C arasında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.717 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V