LDM2G271MERZGA
CAP ALUM 270UF 20% 400V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LDM2G271MERZGA
LDM2G271MERZGA Hakkında
Nichicon LDM2G271MERZGA, 270µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim derecesine sahip bu ürün, general purpose uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial Can paket tipinde Through Hole montaj özelliğine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 2000 saat yaşam süresi ile belirlenmiştir. ±20% tolerans ve polar yapısı bulunmaktadır. Yüksek frekansta (50 kHz) 2.431A, düşük frekansta (120 Hz) 1.7A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filter ve enerji depolama devrelerinde yaygın olarak kullanılan bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.431 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V