LDM2G271MERAGA
CAP ALUM 270UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LDM2G271MERAGA
LDM2G271MERAGA Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LDM2G271MERAGA, 270 µF kapasitansa ve 400V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür süresi (85°C'de) sunar. 50 kHz'de 2.431A ve 120 Hz'de 1.7A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. -25°C ile +85°C arasında çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.431 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V