LDM2D681MERAGA
CAP ALUM 680UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LDM2D681MERAGA
LDM2D681MERAGA Hakkında
Nichicon LDM2D681MERAGA, 680 µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, silindirik kasa (can) tasarımı ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile üretilmiş, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi sunur. Yüksek frekans (50 kHz) ripple akımı 4.02 A, düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 2.68 A ile belirtilmiştir. Güç kaynakları, ses ekipmanları, endüstriyel kontrol cihazları ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.02 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V