LDM2D561MERYGA
CAP ALUM 560UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LDM2D561MERYGA
LDM2D561MERYGA Hakkında
LDM2D561MERYGA, Nichicon tarafından üretilen 560µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ile tasarlanmıştır ve radial through-hole montaj tipi için uygun olan silindirik kasa paketlemesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. 50 kHz'de 3A ve 120 Hz'de 2A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V