LD32CNP10NPM5T
SENSOR RETROREFLECTIVE 1M NPN
Üretici
Carlo Gavazzi
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
LD32CNP10NPM5T
LD32CNP10NPM5T Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Adjustment Type Adjustable
Connection Method Connector, M8, 4POS
Ingress Protection IP67
Light Source Red Laser Diode (650nm)
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Output Configuration NPN
Part Status Active
Response Time 500µs
Sensing Method Retroreflective
Voltage - Supply 10V ~ 30V