LASW6391MELC45
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
LASW6391MELC
LASW6391MELC45 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LASW6391MELC45, 390 µF kapasitanslı ve 420V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through hole uygulamalarında kullanılır. 2000 saat ömre sahip (105°C'de) ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına uyumludur. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bu kondansatör, 10 kHz'de 1.495 A ve 120 Hz'de 1.3 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, inverter devreleri ve endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.495 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V