LASW6271MELB40
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
LASW6271MELB
LASW6271MELB40 Hakkında
LASW6271MELB40, Nichicon tarafından üretilen 270µF kapasitanslı, 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile +105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresi garantiler. -25°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 10 kHz'de 1.265A ve 120 Hz'de 1.1A ripple akımına dayanıklıdır. Güç kaynakları, dc-dc dönüştürücüler, filtre ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.265 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V