LASW6221MELB35
CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
LASW6221MELB
LASW6221MELB35 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LASW6221MELB35, 220 µF kapasitanslı, 420V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine uygun olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleransa sahip olup, 10 kHz'de 1.15 A ve 120 Hz'de 1 A ripple akımını destekler. Yüksek gerilim uygulamaları, endüstriyel elektronik devreleri, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.15 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V