LASW6121MELZ35
CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
LASW6121MELZ35
LASW6121MELZ35 Hakkında
Nichicon LASW6121MELZ35, 120 µF kapasitanslı 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tasarımı ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. 10 kHz'de 862.5 mA ve 120 Hz'de 750 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreler ve yüksek voltaj uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 862.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V