LAS2W181MELB30
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAS2W181MELB30
LAS2W181MELB30 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LAS2W181MELB30, 180 µF kapasitanslı, 450V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in tipi kasa yapısı ile through-hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.116 A ve 120 Hz'de 970 mA ripple akımı kapasitesine sahip olması, güç kaynakları, invertörler ve genel amaçlı DC uygulamalarında kullanımını uygun hale getirir. Yüksek gerilim uygulamaları için gerekli endüstriyel ve profesyonel devre tasarımlarında tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.116 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 970 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V