LAS2W121MELB25
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAS2W121MELB25
LAS2W121MELB25 Hakkında
Nichicon üretimi LAS2W121MELB25, 120 µF kapasitansı ve 450V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile belirlenen bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 885.5 mA ve 120 Hz'de 770 mA ripple current kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 885.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 770 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V