LAS2W101MELA25
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LAS2W101MELA25
LAS2W101MELA25 Hakkında
Nichicon LAS2W101MELA25, 100 µF kapasitanslı, 450 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in tipi kasa ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 816.5 mA, 120 Hz'de 710 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerjinin depolanması gibi alanlarda kullanılır. Industrial ve consumer electronics uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 816.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 710 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V