LAS2G271MELA40
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAS2G271MELA40
LAS2G271MELA40 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LAS2G271MELA40, 270µF kapasitans değerine ve 400V rated voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -25°C ile +105°C arası sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi sunar. 1.495A @ 10kHz ve 1.3A @ 120Hz ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses devreler ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir. Through-hole montajlı tasarımı geleneksel PCB uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.495 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V