LAS2G151MELA30
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAS2G151MELA30
LAS2G151MELA30 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LAS2G151MELA30, 150 µF kapasitansı ve 400 V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalara yönelik alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türüne sahip bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 2000 saatlik ömür (105°C'de) garantisi ile güvenilir çalışma sunar. 10 kHz'de 1.012 A ve 120 Hz'de 880 mA ripple akımı özelliğine sahip olup, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Through-hole montaj uygulanabilir olan bu kondansatör, endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarda güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve gerilim stabilizasyon amaçlarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.012 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 880 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V