LAS2G121MELZ30
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAS2G121MELZ30
LAS2G121MELZ30 Hakkında
Nichicon LAS2G121MELZ30, 120 µF kapasitans değerine sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (105°C'de) özelliğine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 874 mA ripple current kapasitesi (10 kHz) ve 760 mA ripple current kapasitesi (120 Hz) bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve inverter devreleri gibi alanlarda kullanılabilir. Through-hole montajı ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 874 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 760 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V