LAS2G101MELZ25
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LAS2G101MELZ
LAS2G101MELZ25 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LAS2G101MELZ25, 100 µF kapasitansı ve 400V voltaj derecelendirmesi olan radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Geniş sıcaklık aralığında (-25°C ile +105°C) çalışabilen bu komponen, güç kaynakları, aydınlatma devreleri ve motor sürücüleri gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 2000 saat ömür garantisi (105°C'de), 782 mA yüksek frekans ripple akımı (10 kHz) ve 680 mA düşük frekans ripple akımı (120 Hz) özellikleriyle endüstriyel ve tüketici elektroniksi uygulamaları için uygundur. ±20% toleranstır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 782 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 680 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V