LAR2W820MELZ25
CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAR2W820MELZ25
LAR2W820MELZ25 Hakkında
Nichicon LAR2W820MELZ25, 82 µF kapasitanslı, 450V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye doğrudan bağlanır. -25°C ile +105°C arasında çalışır ve 2000 saat ömür süresine sahiptir. 120 Hz'de 340 mA ripple current kapasitesi vardır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerinde kullanılır. Through-hole montaj tipi sayesinde kurulu tabelalarda ve vintage ekipmanda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 340 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V