LAR2W181MELZ45
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAR2W181MELZ45
LAR2W181MELZ45 Hakkında
Nichicon LAR2W181MELZ45, 180 µF kapasitansı ve 450 V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (105°C'de) özellikleriyle genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -25°C ile +105°C arasında stabil çalışma sağlar. 50 kHz'de 1.0005 A ve 120 Hz'de 870 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0005 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 870 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V