LAR2W121MELZ35
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAR2W121MELZ35
LAR2W121MELZ35 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LAR2W121MELZ35, 120 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye kolayca yerleştirilebilir. ±20% tolerans aralığında üretilir. 50 kHz frekansında 1.03A, 120 Hz frekansında 720 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Anahtarlama kaynakları, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0296 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 720 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V