LAR2W121MELA30
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAR2W121MELA30
LAR2W121MELA30 Hakkında
Nichicon LAR2W121MELA30, 120 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipine sahip olup, genel amaçlı elektronik devrelerinde yaygın olarak yer alır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 2000 saat ömrüne (105°C'de) sahiptir. ±20% toleransa ve 828 mA (50 kHz) ile 720 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahip olan bu kondansatör, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtre devreleri gibi uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 828 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 720 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V