LAR2G471MELC35
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAR2G471MELC35
LAR2G471MELC35 Hakkında
Nichicon LAR2G471MELC35, 470µF kapasitansı ve 400V devre voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye direkt yerleştirilme imkanı sunar. -25°C ile 105°C arasında güvenilir çalışma sağlar ve 2000 saat ömür garantisi (105°C'de) verir. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olan bu kondansatör, 50 kHz'de 2.4024 A ve 120 Hz'de 1.68 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, anahtarlamalı güç kaynakları, doğrultma devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4024 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V