LAR2G271MELA40
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAR2G271MELA40
LAR2G271MELA40 Hakkında
Nichicon LAR2G271MELA40, 270 µF kapasitansı ve 400 V nominal voltajı ile tasarlanan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye doğrudan takılabilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 2000 saatlik ömür garantisi (105°C'de) sunar. ±20% tolerans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 50 kHz'de 1.74 A ve 120 Hz'de 1.22 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, invertörler ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7446 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V