LAR2E391MELZ35
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAR2E391MELZ35
LAR2E391MELZ35 Hakkında
Nichicon LAR2E391MELZ35, 390 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilime sahip bu radial snap-in tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı 1.95 A (50 kHz) ve düşük frekans ripple akımı 1.3 A (120 Hz) değerleriyle, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, inverterler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.95 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V