LAR2E102MELC35
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAR2E102MELC35
LAR2E102MELC35 Hakkında
Nichicon LAR2E102MELC35, 1000µF kapasitansı ve 250V çalışma voltajına sahip radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 50 kHz'de 3.3A ve 120 Hz'de 2.2A ripple akım taşıyabilir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol cihazları ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V