LAR2D681MELZ40
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAR2D681MELZ40
LAR2D681MELZ40 Hakkında
Nichicon LAR2D681MELZ40, 680µF kapasitansına sahip 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışır. -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında işletilmeye uygundur ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 2.625A ve 120 Hz'de 1.75A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. Polar yapısı nedecek kutuplu bağlantı gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.625 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V