LAR2D471MELA25
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAR2D471MELA25
LAR2D471MELA25 Hakkında
Nichicon LAR2D471MELA25, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile yüksek voltajlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipine sahip olup through-hole PCB'lere monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve 1.48 A @ 120 Hz, 2.22 A @ 50 kHz ripple current kapasitesiyle güç kaynakları, amplifikatörler, motor kontrol devreleri ve genel amaçlı filtraplama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.22 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V