LAQ2P681MELB40
CAP ALUM 680UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAQ2P681MELB40
LAQ2P681MELB40 Hakkında
Nichicon LAQ2P681MELB40, 680µF kapasitanslı, 220V rated voltage ile çalışan radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 2000 saatlik ömür ile tasarlanmıştır. 10 kHz'de 2.1A, 120 Hz'de 1.75A ripple akımı taşıyabilir. ±20% tolerans aralığında bulunur. Anahtarlama güç kaynakları, endüstriyel uygulamalar ve audio sistemlerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V