LAQ2P331MELA30
CAP ALUM 330UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAQ2P331MELA
LAQ2P331MELA30 Hakkında
LAQ2P331MELA30, Nichicon tarafından üretilen 330µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 220V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in kutu paketlemesi ile through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 2000 saat ömre sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 10 kHz'de 1.44A ve 120 Hz'de 1.2A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.44 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V