LAQ2G330MELZ25
CAP ALUM 33UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAQ2G330MEL
LAQ2G330MELZ25 Hakkında
Nichicon LAQ2G330MELZ25, 33 µF kapasiteli, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can tipinde paket ile through-hole montajına uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans, 287.5 mA @ 10 kHz ve 250 mA @ 120 Hz ripple current özellikleri ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 287.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 250 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V