LAQ2G271MELC35
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAQ2G271MELC35
LAQ2G271MELC35 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LAQ2G271MELC35, 270µF kapasitans ve 400V rated voltaj ile tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses frekansı filtreleme ve enerji depolama için kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi sunmaktadır. 10 kHz'de 1.495A, 120 Hz'de 1.3A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj türü ile endüstriyel ve tüketici elektroniği cihazlarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.495 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V