LAQ2G271MELB40
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LAQ2G271MELB
LAQ2G271MELB40 Hakkında
LAQ2G271MELB40, Nichicon tarafından üretilen 270 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanmış bu kondansatör, snap-in tipi radyal kutuya sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C'de 2000 saat ömür garantisiyle, yüksek güç uygulamaları, endüstriyel sistemler, enerji kaynaklarının filtrelenmesi ve sinyal işleme devrelerinde kullanım alanı bulur. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, 10 kHz'de 1.495 A ve 120 Hz'de 1.3 A ripple akımına dayanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.495 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V